Меню

Афрокосички

Пропоную послуги по плетенню волосся в Києві, на студії м. Политехнический институт или с выездом на дом. У нас ви можете заплести афрокосички, афрокосички з канекалоном, зизи, синегальские коси, коси з канекалоном і багато іншого.
Один із модних трендів цього сезону - це плетіння з додаванням іскуственних волосся — канекалона. Вплетення канекалона в афрокосички дозволяє змінити колір, довжину і об'єм волосся. Ви можете вибрати канекалон у нас або преобрести окремо. Плетеніе афрокосічек довгий процес, тому частіше всього плетінням займаються кілька майстрів. В залежності від типу волосся, довжини волосся і обраного канекалону процес може займати від 2 до 6 годин. Время носки афрокосичек 5-7 недель
Зізі — це готові тонкі косички (машинні плетені), які вплетаються в волосся. В залежності від матеріалу, може отримати різний ефект — волосся можуть бути як прямі так і гофровані. Длина підсумкового приписки клієнта частіше всього по поясу, по бажанню можна зробити короче. Вплетание зизи по часу займає від 3 до 7 годин.
Так же ми можемо заплести сенегальські коси — це варіант плетіння з двох прядей, які вплетаються в волосся.
У цей момент у нас ви можете купити канекалон і заплести його. Так же ми можемо заплести Вам зізі і сенегальські коси, матеріал ви преобретаете самі.
Стоимость плетения афрокосичек індивідуальна .